درباره پیراهن مردانه

آخرین به روز رسانی سپتامبر 6th, 2019 at 12:50 ب.ظ

🛒 درباره فروشگاه

به فروشگاه اینترنتی پیراهن pirahanco.ir خوش آمدید!

ما یک کارگاه کوچک تولیدی هستیم که تصمیم گرفتیم بدون واسطه پیراهن های خودمون رو به دست شما خریداران گرامی برسانیم…

وبلاگ پیراهن

اینجا فقط پیراهن عرضه نمی کنیم! شما به‌ زودی در وبلاگ می توانید نوشته ها و مقالات آموزشی مفیدی در رابطه با پیراهن های مردانه بخوانید.با مشتری مداری و حمایت شما خریداران عزیز به‌زودی به یکی از بزرگترین و تخصصی ترین سایت پیراهن تبدیل خواهیم شد.

.

فروش مستقیم پیراهن

فروش مستقیم پیراهن بدون واسطه

دوخت ممتاز (فرنگی) استفاده از بهترین پارچه پیراهنی، لایی چسب و دکمه، همچنین تنوع مدل، طرح و رنگ ها در کنار تضمین بهترین قیمت، برگ برنده ما برای موفقیت در کنار سایر فروشگاه های اینترنتی یا سطح شهرخواهد بود.

،

تضمین کیفیت پارچه و لایی پیراهن

دوخت صنعتی و بهره گیری از چرخ‌های به روز صنعت دوخت و دوز :

در کنار استفاده از مرغوب ترین پارچه‌های پیراهنی (پارچه Arrow تولید تایلند تحت لیسانس آلمان) و بهترین لایی چسب (SNT) ترکیه همراه با دوخت ممتاز ماهرترین چرخکاران ایرانی، بهترین ها را برای‌تان مهیا ساخته ایم

ذ،

تضمیین کیفیت دوخت پیراهن تا یکسال

تضمین بهترین کیفیت دوخت پیراهن‌های مردانه خریداری شده از فروشگاه تا یک‌سال از زمان خرید.

در این بازه زمانی هرگونه دررفتگی و یا شکافته شدن محل دوخت و شکسته‌گی دکمه پیراهن‌ها مورد تعمیر رایگان قرار خواهند گرفت. هر چند احتمال این موارد نزدیک به صفر می‌باشد!

،

به زودی افتتاح فروشگاه اینترنتی پیراهن

ما به صورت آزمایشی از اول مهر شروع بکار خواهیم کرد.

هر چند سفارشات پیراهن ها پس از این بازه زمانی قابل ثبت و ارسال خواهند بود اما فعالیت فروشگاه اینترنتی پیراهن اول مهر 98 می‌باشد. در آینده نزدیک و با اضافه شدن رنگ‌بندی و طرح های مختلف و جدید می‌توانید پیراهن خودتان را از میان صدها رنگ و طرح انتخاب نمایید.